• مصرف آب یونیزه قلیایی برای پیشگیری از سرطان
 • بهبودی یبوست و مشکلات گوارشی با آب یونیزه قلیایی
 • 5 مورد از بهترین دلایل نوشیدن آب قلیایی
 • تغییر مکان شرکت سلامت قرن جدید ، کسب اطلاعات بیشتر پایین صفحه
اینجا هستیدSkip Navigation Links : صفحه نخست : پرسش و پاسخbullet پاسخ: الف : اثر آنتی اکسیدان بالا در این آب یونیزه و قلیایی موجب می شود باقی مانده بافت کلیه در افرادی که 10% تا 30 % از کلیه آنها هنوز کارایی خود را حفظ کرده اما فیلتریشن کلیه در بدن آنها خوب کارنمی کند و بر اثر فشار , کارکرد زیاد و تجمع سموم در معرض خطر و از بین رفتن قرار داد حفظ شود , آنتی اکسیدان موجود در این آب موجب می شود سم زدایی در کلیه ها بهتر انجام شده و فشار زیادی که کلیه ها متحمل می شوند کمتر و نیازی به کارکرد بیش از حد کلیه ها نباشد و حتی موجب بازسازی کلیه ها خواهد شد .
ب : افرادی که هر دو کلیه خود را از دست داده اند , دارای خون سنگینی هستند ( غلظت خون بالایی دارند ) که این غلظت خون بالا فرد را در معرض خطر سکته های قلبی و مغزی قرار می دهد اما آب یونیزه و قلیایی سلامت قرن جدید موجب کاهش غلظت خون شده و از بروز سکته های قلبی و مغزی در بیمار جلوگیری می کند .


bullet پاسخ: یکی از دلایل آن دفع سنگ از کلیه بیمار است که این آب عمل دفع را سرعت می بخشد و کسانی که این مشکل را دارند باید به خوردن آب ادامه دهند تا سنگ کاملاً از بافت کلیه جدا شده و دفع گردد , تسریع عمل دفع سنگ کلیه به دلیل چهار ویژگی منحصر به فرد آب یونیزه قلیایی آب سلامت قرن اتفاق می افتد .
تمام اطلاعات فوق براساس تجربیات و موارد تحقیق شده پزشکان و محققین می باشد که در رابطه با آب های یونیزه قلیایی تحقیقات زیادی انجام داده اند .
با تشکر و سپاس از کلیه پژوهشگران و محققینی داخلی و خارجی که با در اختیار قرار دادن وقت خود مجموعه سلامت قرن جدید را در گردآوری این مطالب یاری نموده اند به امید روزی که تمامی افراد از نعمت سلامتی برخوردار باشند .


bullet پاسخ:
متن خود را اینجا وارد کنید.


bullet پاسخ: این نوع آب با 4 ویژگی اصلی که دارد به گردش خون کمک بسیار زیادی می کند و باقیمانده سموم , داروها و مواد شیمیایی مخرب را از طریق سیستم دفعی بدن ( کلیه ها , مجاری ادراری و روده بزرگ ) دفع می نماید در ضمن قلیایی بودن آب باعث می گردد اثرات تخریبی داروهای مورد استفاده در شیمی درمانی روی سلولهای سالم بدن به حداقل برسد و در کاهش عوارض نامطلوب بعد از شیمی درمانی مثل بی حالی , یبوست های شدید , احساس تهوع , ریزش مو و ... بسیار موثر بوده و آنها را به حداقل می رساند .


bullet پاسخ: این نوع آب با 4 ویژگی اصلی که دارد به گردش خون کمک بسیار زیادی می کند و باقیمانده سموم , داروها و مواد شیمیایی مخرب را از طریق سیستم دفعی بدن( کلیه ها , مجاری ادراری و روده بزرگ ) دفع می نماید در ضمن قلیایی بودن آب باعث می گردد اثرات تخریبی داروهای مورد استفاده در شیمی درمانی روی سلولهای سالم بدن به حداقل برسد و در کاهش عوارض نامطلوب بعد از شیمی درمانی مثل بی حالی , یبوست های شدید , احساس تهوع , ریزش مو و ... بسیار موثر بوده و آنها را به حداقل می رساند .


bullet پاسخ:

از دیگر فواید آب یونیزه قلیایی خاصیت آنتی اکسیدان بودن آن است , این آب با بار منفی زیادی که دارد مانع از فعالیت اکسیژن های مخرب (رادیکال های آزاد) می گردد . سرطان  ها عمدتاً بر اثر فعل و انفعالات داخل سلولی تحت تاثیر عوامل مخرب از جمله  رادیکالهای آزاد , املاح مخرب , کلر , نیترات ( ازسموم شایع در آب های آلودهب ها یآپ ) و عوامل ژنتیکی فعال شده به وجود می آیند , این آب با آنتی اکسیدان بودن و داشتن pH قلیایی و یون های مفید قادر است که واکنش وارونه ایجاد نماید به این معنی که جلوی تخریب سلولی را میگیرد و شرایط pH مورد نیاز سلولهای سرطانی را از آنها گرفته و مانع از رشد سریع آنها می شود البته pH مورد نیاز سلول سرطان یک pH اسیدی ( محیط اسیدی ) است که این آب یونیزه قلیایی آن محیط را خنثی می کند .bullet پاسخ: سنگ های کلیه با ترکیبات اسیدی مانند : سنگ هایی با ترکیبات کلسیم اگزالات , سولفات , کربنات ; سنگ های اوراتی عمدتاً سنگ های سخت شاخه ای (کریستالی ) هستند که با منشاء اسیدی تشکیل می گردند و جلوگیری از تشکیل  و دفع آنها نیاز به محیطی با pH قلیایی ( محیط قلیایی ) دارد که می توان با استفاده از آب یونیزه قلیایی سلامت قرن جدید این محیط قلیایی را ایجاد نمود , این محیط قادر خواهد بود علاوه بر کمک به شکسته شدن سنگ های کلیه و رسوبات آن مانع از ایجاد ترکیبات مجدد گردد به عبارتی هم در دفع و هم در جلوگیری از تشکیل مجدد سنگ ها بسیار موثر است , بخصوص سنگ های اوراتی زیرا ترکیبات این نوع سنگ ها کاملاً اسیدی بوده و تاثیر آب یونیزه قلیایی بر روی آنها بسیار قابل توجه می باشد و مهمترین کمکی که این آب به کلیه ها می کند این است که از تشکیل رسوبات با منشاء اسیدی جلوگیری کرده و موجب افزایش فیلتراسیون کلیه می گردد .


bullet پاسخ: در اصل این نوع آب ( آب یونیزه قلیایی ) در جلوگیری از تشکیل سنگ های صفراوی بسیار مفید است این سنگ ها ماهیت اسیدی دارند که در بعضی از موارد تشخیص داده نشده و پس از افزایش اندازه و تعدادآنها , این سنگ ها با یک عمل جراحی کیسه صفرا برداشته می شوند . این آب یونیزه قلیایی باعث کارکرد بهتر ترشحات کیسه صفرا برای شکستن و دفع  سنگ های صفراوی می گردد و نهایتاً در تجزیه چربی ها بسیار موثر است زیرا ترشحات کیسه صفرا کاملاً قلیایی هستند و برای کارکرد بهتر نیاز به محیط قلیایی دارند , در اصل آب یونیزه قلیایی کمک بسیار موثری می باشد در تشکیل نشدن سنگ های صفراوی و یا حل نمودن این سنگ ها که معمولاً جرم های زیادی دارند و بر اثر اسیدیته بالا ی بدن تشکیل می شوند


bullet پاسخ: با توجه به اینکه جذب قند خون همیشه از طریق گیرنده های آن در سلول های بدن به ویژه در سلول های بافت بدن صورت می گیرد , در این بیماری عدم فعالیت مفید رسپتورها ( گیرنده ها ) در محیط اسیدی به اثبات رسیده است , آب سلامت قرن جدید قادر است محیط قلیایی را برای گیرنده های قند خون در تمامی بدن ایجاد نماید تا با جذب گلوکز توسط گیرنده های سلولی مانع از افزایش قند در خون گردد , ترشح انسولین در خون باعث جذب قند خون سلول های بدن می گردد , انسولین در محیط قلیایی تاثیر خود را ایجاد  می نماید ,که در اصل آب قلیایی در کاهش مازاد اسید قند با جذب بهتر آن به رسپتورها کمک بسیار زیادی کرده و به حفظ ماهیت رسپتورها به داخل سلولی که نیاز به محیط قلیایی دارد کمک بسیار زیادیمی کند . انسولین در محیط گرم به بدن تزریق می شود


bullet پاسخ: اکثر ویتامین ها پایه ای اسیدی دارند و در محیط اسیدی شکسته می شوند ولی باید در محیط قلیایی جذب شوند به این دلیل محیط دستگاه گوارش انسان مخصوصاً معده محیطی اسیدی است , برای شکسته شدن ویتامینها , ترشحات کبد و ترشحات کیسه صفرا باید حالتی قلیایی داشته باشد چون آنزیم های کبد در محیط قلیایی کارایی خیلی بهتری دارند . با توجه به اینکه بدن در هر صورت به ویتامین ها نیاز دارد بنابراین می بایست با استفاده از آب یونیزه قلیایی محیط اسیدی را به محیط قلیایی تبدیل کند تا ویتامین ها در آن به راحتی جذب بافت ها و سلول های حیاتی بدن گردد .پرسشگر:
پرسش:*
کد امنیتی:*
 

 • دستگاه تصفیه آب UCE9000Turbo با قابلیت توربو
  دستگاه تصفیه آب UCE9000Turbo با قابلیت توربو
  دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی UCE - 9000 Turbo با داشتن 9 پلیت از جنس تیتانیوم / پلاتین یکی از منحصر بفرد ترین دستگاههای تصفیه آب یونیزه قلیایی در دنیا می باشد. این دستگاه 8 نوع آب متفاوت تولید می کند و ...
 • دستگاه تصفیه آب Elite-999sTurbo با قابلیت توربو
  دستگاه تصفیه آب Elite-999sTurbo با قابلیت توربو
  دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی Elite-999sTurbo دارای 9 پلیت از جنس تیتانیوم و با روکش پلاتین می باشد. این دستگاه قابلیت تولید 8 نوع مختلف آب را داراست و ...
 • دستگاه تصفیه آبRettin- 9090Turbo با قابلیت توربو
  دستگاه تصفیه آبRettin- 9090Turbo با قابلیت توربو
  دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی Rettin- 9090Turbo دارای 9  پلیت از جنس تیتانیوم -پلاتین می باشد که قدرت تولید 8 نوع آب را دارا می باشد،این دستگاه ساخت کشور ژاپن می باشد.
 • دستگاه تصفیه آب Rettin- 7070
  دستگاه تصفیه آب Rettin- 7070
  دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی Rettin-7070 دارای 7 پلیت می باشد .این فیلترها از جنس تیتانیوم - پلاتین می باشد. Rettin-7070 قابلیت تولید 6 نوع آب را دارا می باشد که ...
Loading the player ...
آدرس جدید: تهران ،شهران ، بلوار کوهسار، پلاک 166، طبقه اول ، زنگ  اول  ، روبروی هایپرمارکت استار
تلفن:   27680-021    44355313
   موبایل: 33 24 147 0912    -   35 64 185 0912 -   48 24  199 0912
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سلامت قرن جدید می باشد