• مصرف آب یونیزه قلیایی برای پیشگیری از سرطان
 • بهبودی یبوست و مشکلات گوارشی با آب یونیزه قلیایی
 • 5 مورد از بهترین دلایل نوشیدن آب قلیایی
 • تغییر مکان شرکت سلامت قرن جدید ، کسب اطلاعات بیشتر پایین صفحه
اینجا هستیدSkip Navigation Links
خواص آب
به انقلاب آب ما خوش آمديد!
ممکن است شما هم اين موضوع را بدانيد که در ميانه يک انقلاب آب قرار داريم. سرانجام در سطح جامعه، دريافته ايم که همه آب ها کيفيت يکسانی ندارند و اينکه به آبی با کيفيت بهتر نياز داريم تا بدن خود را شاداب و با کارکرد بهينه نگه داريم.

مطالبی که در ادامه مي خوانيد شما را تکان خواهند داد. بارها از خود خواهيد پرسيد، چرا اين موضوع را نمی دانستم ؟ و چرا پزشکم تاکنون چيزی در اين مورد به من نگفته است ؟  خوشبختانه اين مطالب امروزه در جوامع بيشتر پخش شده و افراد بيشتري آن را مي دانند.


خواهشمنديم مطالب اين  بروشور را با دقت مطالعه فرمائيد. از خواندن آن پشيمان نخواهيد شد! ما جداً بر اين باور هستيم که لازم است همگان نسبت به اهميت نوشيدن نوع درستی از آب، اطلاعاتی کسب کنند. لطفاً در دادن اين نوشته به افرادی که می شناسيد و دوستشان داريد، ترديد به خود راه ندهيد و اگر هرگونه پرسشی داشتيد يا خواهان گفتگو درباره آن بوديد، از تماس با ما دريغ نورزيد.


آب آشاميدنی: طناب نجات
اجازه بدهيد مطلب را با اين اشاره آغاز کنيم که آب تا به امروز، مهم ترين ماده سياره ما بوده است. توجه داشته باشيد که قسمت اعظم بدن همه موجودات زنده از آب ساخته شده است. بخش عمده مواد آلی آب است !

وقتی خوب فکر کنيد، خواهيد ديد که کيفيت آب آشاميدنی شما از کيفيت غذائی که می خوريد اهميت بيشتری دارد. بيشتر ما وقت زيادی صرف توجه به غذای مناسبی که بايد بخوريم و مقدار کالری نوشته شده روی بسته بندی ها می کنيم. در حقيقت ما بيشتر بايد نگران آن آبی باشيم که می نوشيم، چرا که حدودا :


•    90 % خون انسان از آب تشکيل شده است.
•    70 % بدن انسان را آب تشکيل می دهد.
•    75 % بافت های عضلانی آب است.
•    78 % متوسط وزن مغز انسان از آب است.
•    60 % آب بدن درون سلولهاست؛ 40% آن خارج از بافت
    سلولی قرار دارد.
•    هر انسانی برای زنده ماندن نياز دارد که روزانه يک تا سه ليتر
    آب بنوشد.


با توجه به اينکه آب چنين گوهر با اهميتی برای زندگی روزمره ماست، آيا فکر نمی کنيد نوشيدن آبی سالم که دارای بهترين کيفيت است، می تواند مهم باشد؟


چهار خاصيت ضروری آب
در زمان های گذشته، آب دارای چهار خاصيت با اهميت بود :
 1.  قليائی بود.
 2.  آنتی اکسيدان بود.
 3.  حجم اکسيژن بيشتري داشت.
 4.  سازه هاي مولکولی شش ضلعی داشت.
در اثر گسترش هر چه بيشتر آلاينده ها به محيط زيست انسانها و ساخته شدن سامانه های تصفيه، آب آشاميدنی کنونی ما اين خواص را از دست داده است.

تابحال در مورد مکانهايي مانند لردز فرانسه، که آب های شفابخش دارند، چيزی شنيده ايد؟ مردم زيادی از سراسر جهان برای نوشيدن آب به اين مناطق مسافرت می کنند. آيا می دانيد که اين آب های شفابخش چه چيز مشترکی دارند؟ همان چهار خاصيت بالا را !

 • دستگاه تصفیه آب UCE9000Turbo با قابلیت توربو
  دستگاه تصفیه آب UCE9000Turbo با قابلیت توربو
  دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی UCE - 9000 Turbo با داشتن 9 پلیت از جنس تیتانیوم / پلاتین یکی از منحصر بفرد ترین دستگاههای تصفیه آب یونیزه قلیایی در دنیا می باشد. این دستگاه 8 نوع آب متفاوت تولید می کند و ...
 • دستگاه تصفیه آب Elite-999sTurbo با قابلیت توربو
  دستگاه تصفیه آب Elite-999sTurbo با قابلیت توربو
  دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی Elite-999sTurbo دارای 9 پلیت از جنس تیتانیوم و با روکش پلاتین می باشد. این دستگاه قابلیت تولید 8 نوع مختلف آب را داراست و ...
 • دستگاه تصفیه آبRettin- 9090Turbo با قابلیت توربو
  دستگاه تصفیه آبRettin- 9090Turbo با قابلیت توربو
  دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی Rettin- 9090Turbo دارای 9  پلیت از جنس تیتانیوم -پلاتین می باشد که قدرت تولید 8 نوع آب را دارا می باشد،این دستگاه ساخت کشور ژاپن می باشد.
 • دستگاه تصفیه آب Rettin- 7070
  دستگاه تصفیه آب Rettin- 7070
  دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی Rettin-7070 دارای 7 پلیت می باشد .این فیلترها از جنس تیتانیوم - پلاتین می باشد. Rettin-7070 قابلیت تولید 6 نوع آب را دارا می باشد که ...
Loading the player ...
آدرس جدید: تهران ،شهران ، بلوار کوهسار، پلاک 166، طبقه اول ، زنگ  اول  ، روبروی هایپرمارکت استار
تلفن:   27680-021    44355313
   موبایل: 33 24 147 0912    -   35 64 185 0912 -   48 24  199 0912
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت سلامت قرن جدید می باشد